OEGEMA TVE BMX Takımı

En üst düzeyde optimum yağlama

BMX, sürücünün taleplerini karşılayan yüksek enerjili bir bisiklet spordur. Eurol, yağlama ve bakım alanlarında Eurol Özel ürünleri ile olmazsa olmaz uzmanlık sağlayarak, Team Oegema TVE'yi desteklemektedir.

Eurol ve Team Oegema TVE arasındaki anlaşma 2018'de başladı ve ekip üyesi Laura Smulders'ın kazandığı dünya şampiyonluğu sayesinde şampiyonaya hızlı bir giriş ​​yaptı. Bu sene 2020'de Tokyo'daki Olimpiyat Oyunlarına katılmayı hedefleyen yeni bir takım BMX 2019 şampiyonu Twan van Gendt takımı.

Takım, Martijn Jaspers liderliğindeki eğitim ve koçluğundaki bireyselleştirilmiş yaklaşım sayesinde, diğerlerinin bir kaç boy önünde yer alıyor. O'nun tarzı hem Hollanda'da hem de dünya çapında BMX dünyasında hala oldukça benzersiz olan bilimsel ve analitik bir görüşle karakterize ediyor.

Martijn Jaspers

Antrenör ve koç Martijn Jaspers, Eurol ile olan deneyiminden bahsediyor. "Elit spor dünyasında, mükemmel performans elde etmek istiyorsanız ayrıntılara önem vermelisiniz. Bisiklet sporunda doğru yağlayıcıların kullanılması esastır. Tecrübelerimize göre, Eurol Speciality ürünleri en yüksek seviyede optimum yağlama sağlıyor."