Kalitenin 40 yılı

Eurol, Hollanda'nın en büyük bağımsız motor yağı üreticisidir. 40 yılı aşkın süredir kalitenin sürekli arttırılması yönündeki çabaları ürünlerinin 80'den fazla ülkede satılmasına olanak sağlıyor.

360 Derece Hizmet

EUROL; 360 derece hizmet anlayışımıza uygun olarak, yağlayıcılar, katkı maddeleri, temizlik ve bakım ürünleri ile teknik sıvılardan oluşan eksiksiz bir ürün portföyü sunuyor. OEM (Otomobil Üreticisi) onaylı yağlayıcılar üretip tedarik sağlıyor. Otomotiv, taşımacılık, bisiklet ve motosiklet pazarları, tarım, iş makinaları, sanayi ve deniz taşımacılığı dahil olmak üzere çok çeşitli segmentler için ürünler sunuyor.

Eurol Tarihi

Johan Pfeiffer 1977 yılında Eurol şirketini ve markasını, öncü bir girişimcilik ve kalite anlayışı ile, Hollanda Nijverdal’ da lanse etti. O tarihlerde Eurol ürün yelpazesi sadece motosiklet yağlarından oluşuyordu. Gelişmiş bir pazarlama kampanyası ve motor sporlarındaki çeşitli başarılar sayesinde Eurol markası kısa sürede Hollanda'da bilinen bir isim haline geldi.

1980'lerde ürün yelpazesi otomotiv, bisiklet, sanayi, kamyon ve tarım gibi diğer segmentlere genişledi. Doksanlı yıllarda şirket kendi üretimini yapmaya başladı. Üretim ve şirket içi Ar-Ge tesislerinin kontrolü ile Eurol daha iyi ve tutarlı kaliteyi garanti eder hale geldi. O zamandan beri Eurol, Hollanda'nın tek bağımsız madeni yağ üreticisi olmuştur.

Uluslararası Tutku

Sonraki yıllarda Eurol hızla küresel pazarlarda önemli bir oyuncu haline geldi. Johan Pfeiffer’ in başından beri açık bir uluslararası olma tutkusu vardı ve bunu da logosuna yansıttı: 'Eurol' marka adı ve logosu, 'Europe'(Avrupa) ve 'Olie'(Yağ)’ın bir kombinasyonudur. Logo ayrıca e ’ve‘ o ’kelimelerinde bulunan ve marka adımızı görsel olarak yansıtan ikinci bir anlama sahiptir.

Eurol Marka Adı ve Bilinirliği

Eurol markasının uluslararası tanınırlığı 2000'lerden bu yana Dakar Rallisi gibi yarışmalardaki çeşitli takımların sponsorluk kampanyalarıyla bağlantılı olarak hızla arttı. Farklı ülkelerdeki ithalatçılar ve bayileri ile iş birliği her zamankinden daha yakın ve bu dünya çapında itibarını artırmaya yardımcı oluyor. 2016'dan bu yana, Tom Coronel'in desteğiyle, uluslararası FIA WTCR şampiyonasında aktif olarak yer alıyor, bu nedenle Eurol markası şimdi daha da büyük bir kitleye ulaşıyor.

İnovasyon

Teknolojinin gelişimi son on yılda büyük bir oranda arttı. Otomobil üreticileri de gereksinimlerinde daha talep kâr hale geldi. Bu ise giderek karmaşıklaşan yağlama sorunlarına çözümler sunan EUROL’un SYNGIS® Teknolojisine sahip Eurol Özel Yağlayıcılarını geliştirilmesine yol açtı. EUROL’de 200'den fazla çalışan, çeşitli pazar segmentleri için birinci sınıf yağlayıcılar, gresler, teknik sıvılar ve temizlik-bakım ürünleri geliştiriyor ve üretiyor.

Sosyal Sorumluluklar

Eurol; Stichting Groot Hart, Hollanda Kalp Vakfı ve Stichting Zorgeloos Kind gibi sosyal ve toplumsal girişimlere aktif olarak katılıyor. Her yıl sponsor ekipleriyle iş birliği içinde, hasta çocuklara yarış pistlerinde unutulmaz bir gün geçirmelerini sağlıyor. Sosyal sorumluluğa yüksek saygısı, satın aldığı tüm promosyon ve personel kıyafetlerini, çocuk işçiliğini ortadan kaldırmak için çalışan bir girişim olan FairWear Vakfı'nın standartlarından karşılıyor.

Eurol: Orijinal Ekipman

Eurol ‘un birçok ürününün dünyanın en büyük motorlu taşıt üreticileri- O.E.M. (Original Equipment Manufacturer) tarafından onay mektuplarına sahip olması, onaylı Eurol ürünlerinin orijinal ürün olması anlamına geliyor.

Hem halen üretilen hem de yeni ürünler, laboratuvar testlerinde ve test tezgahlarındaki kullanımı da dahil olmak üzere, araç üreticilerinin istedikleri spesifikasyonlara sahip olup olmadığını ölçmek üzere test edilir. Bu işlemi yük süresi ve en üst yük seviyesini ölçmek için gerçek ortam testleri takip eder.