Kalite Doğasında Var

EUROL ürünleri; dünyanın en büyük motorlu taşıt üreticileri tarafından onaylı. 'EUROL Mükemmellik Merkezi' kalite programı ile daha da fazlasını yapıyor. Ayrıca, Eurol ürünleri Dakar Rallisi dahil olmak üzere profesyonel motor sporları yarışlarında yaygın olarak kullanılıyor ve test ediliyor. 'Kalite doğamızda var' sözü Eurol ’un her çalışanında özümsenmiş, araçların ve makinelerin her koşulda mükemmel bir şekilde yağlanmasını sağlamak için tutkulu bir bağlılık içinde.

5 Yıldızlı Kalite

"Kalite doğamızda var" sözü, Eurol iş felsefesinin temeli. Eurol ürün kalitesi sadece özel uzmanları tarafından değil, aynı zamanda birinci sınıf kalite sistemleri tarafından da garanti ediliyor. Dünya Standartlarında üretimde trendleri belirleyen üretici ve ISO 9001 sertifikasına sahip. Ürünleri ayrıca en büyük otomotiv üreticilerinin onayına sahip.

Mükemmellik Evi

Eurol ‘da süreç ve ürün geliştirme sürekli bir arayış. Bu amaçla, TPM, Lean ve Six Sigma yöntemlerine dayanan kalite iyileştirme süreçlerini kullandığı Eurol "Mükemmellik Merkezi’ni kurdu. Sonuç Eurol'dan bekleyebileceğiniz en yüksek ve tutarlı ürün kalitesi.

ISO Sertifikasyonları

Eurol, 1995 yılından beri ISO 9001 sertifikasına sahip. Bu sertifika ile iş süreçlerini tutarlılığını yapılandırabiliyor ve koruyabiliyor. Bu ise, kalite veya süreklilik risklerini yok ederek sürekli büyümesini sağlıyor. 2018'de çevre ve sürdürülebilirlik politikalarının yüksek kalitede olmasını sağlayan ISO 14001 çevre yönetimi sertifikasını aldı. Ayrıca 2019'dan bu yana ISO 21469 sertifikasına sahip olması ise gıda ile temas eden yağ ve yağlayıcılar için uluslararası kabul görmüş standartlara uyduğu anlamına geliyor.

Kaliteyi Ölçmek

Eurol ‘un ürün kalitesini dikkatle izlemek ve üretim süreci boyunca ölçüm yapmak üzere, en gelişmiş test ve ölçüm ekipmanına sahip bir laboratuvarı var. Hammaddeden son kullanıcı ürününe kadar, üretim sırasında toplam kalite kontrolünü sağlamak için süreçteki her adım kontrol edilir.

Dakar Rallisi’nde Kanıtlanmış Kalite

Eurol ve Dakar Rallisi ayrılmaz bir şekilde birbiriyle bağlantılı. İnsan ve makinenin, doğanın unsurlarına ve kötü yol şartlarına karşı savaşı, Eurol ‘un kalite ve güvenilir ürünler geliştirmesine ilham veriyor. Eurol, Dakar otomobil sınıfında Toyota GAZOO Racing, Bernhard ten Brinke, Mammoet Rallysport, Riwald Dakar Team ve Tim & Tom Coronel gibi çeşitli takımları ve pilotları destekliyor. Dünyanın en zorlu rallisinden edinilen deneyim, ürünlerinin daha fazla geliştirilmesi için kullanılıyor. Sonuç, sürekli kullanmak isteyeceğiniz Eurol ürünlerinde açıkça görülecek. Eurol ‘un "Dakar kanıtlanmış kalitesine" %100 güvenebilirsiniz.

Kalitemizin kanıtı

Bize gelen taleplerin büyük çoğunluğu, profesyonel motor sporu yapanlar tarafından gelmekte. Ralli sporları, FIA WTCR, off-road ralli ve drag yarışlarında kullanılan yağlayıcılarımız, ürünlerimizin en zor koşullarda iyi performansı gösterdiklerinin bir kanıtıdır.