Web Siparişlerde Kargo Ücreti Alınıyor mu?

Ürünlere göre ayrıca kargo bedeli alınmaktadır. 3000,00TL ve üzerindeki siparişlerinizde kargo ücretsizdir.

Siparişimi Hangi Kargo Firmasından teslim alacağım?

Siparişleriniz bulunduğunuz ile göre, Yurtiçi Kargo, Aras Kargo, MNG Kargo ya da Sürat Kargo ile gönderilmektedir.

Yurtdışına veya Kıbrıs’a Sipariş Gönderiliyor mu?

Yalnızca Türkiye’deki adreslere ürün gönderimi yapabiliyoruz.

Siparişler Kargo Şubesinden veya Mağazadan Teslim Alınabilir mi?

Kargo şubelerinden teslimat yapılmamaktadır. İzmir merkez depomuzdan teslimat yapılmasını isterseniz lütfen siparişinizden hemen önce telefon numaralarımızdan bize ulaşın. Siparişlerin işleme alınabilmesi için sevk adresinin tam ve eksiksiz olması önemlidir.

Siparişler Sevk Adresinde Bulunan Farklı Kişiler Tarafından Teslim Alınabilir mi?

Teslim alacak kişinin sevk adresinde bulunmaması durumunda birinci derece akrabalarınıza teslimat yapılmaktadır.

İnternet ile verdiğim siparişlerim ne kadar sürede temin edilir?

Siparişler onay aşamasını geçtikten sonra 1 - 12 saat içerisinde işleme alınır (Cumartesi, Pazar ve resmi tatil günlerindeki siparişlerin sevkiyatı ise, bugünleri takip eden ilk iş günü işleme alınır.). Ürünün teslimat süresi 1 ile 3 gün arasında değişebilir. Hafta içi saat 14:00'e kadar gelen siparişler bir aksilik olmadığı sürece aynı gün kargoya teslim edilmektedir.

Kargoya verilen siparişimi ne zaman teslim alırım?

Sevk edilen ürünlerin müşterilerimize ulaşma süresi hava ve yol şartlarına göre değişmektedir. Genellikle bu süre çevre illerde 1-2 gün, Türkiye genelinde 2-3 gün şeklinde değişmektedir. Kargonuzun takibi size gönderilen takip linkinden sağlanabilmektedir.

Siparişim kargoda kaybolursa ne yapmalıyım?

Tarafınıza ulaşmayan siparişleriniz için 0 232 435 84 83 numaralı telefondan müşteri temsilcimizle iletişim kurmalısınız. Kargo firması ile yapılacak görüşme neticesinde ürünün kaybolduğu tespit edilir ise; tarafınıza yeni ürün sevk edilecektir. Aynı ürünün stoklarımızda kalmaması durumunda, para iadesi ödeme şekline göre yapılacaktır.

Siparişim kargoda hasar görür ise ne yapmalıyım?

Teslim sırasında paketi kargo görevlisinin yanında açıp kontrol etmelisiniz. Ürününüzde bir eksik veya bir sorun varsa kesinlikle teslim almayınız. Ürünün kutudan kırık ya da hasarlı çıkması durumunda kargo sorumlusundan tutanak tutmasını isteyerek; durumu 0 232 435 84 83 numaralı telefona bildirmenizi rica ederiz.