Eurol gelecek için inşa ediyor

EUROL Hollanda Almelo'daki XL Business Park'ta depolama ve dağıtım için, yeni bir tam otomatik yüksek raflı lojistik depo inşa ediyor.  İnşaat çalışmaları Mart 2020'de başladı.

ALMELO, 16 Mart 2020 - XL Business Park'ta Eurol Lubricants'ın lojistik merkezinin yeni inşaatı başladı. Sembolik ilk vuruşta, Genel Müdür Martijn Pfeiffer, Eurol'un tarihinde yeni bir kilometre taşını başlattı.

Corona virüsünün neden olduğu aksaklıklar nedeniyle, inşaatın açılışı mütevazı bir şekilde gerçekleşti: sadece sınırlı sayıda bir grup vardı ve RIVM tarafından alınan önlemler gözlendi. Yeni lojistik merkezinin resmi açılışı yeni normal hayata geçtikten sonra gerçekleştirilecek.

Yeni bina hakkında

Yeni inşaat, Twente Kanalı'nın bir kolunda 4 hektarlık bir şantiyede başladı. 12.500 m2'lik  toplam alanına sahip bir lojistik merkezi olacak. 15.000 palet depolama kapasiteli lojistik merkez, sipariş toplama ve sevkiyat deposunun oluşan otomatik bir yüksek raflı bir yapıdadır. Yüksek raflı depoda, paletler bilgisayar kontrollü robotlar kullanılarak, raflara otomatik olarak yerleştirilir. İnşaat yaklaşık 1.5 yıl sürecek.

Özel Servislere Profesyonel Destek

Eurol tüm dünyada özel servisleri destekliyor. Eurol ekibimiz atölyenizi düzenli olarak ziyaret ederek ihtiyacınızı haftalık olarak tamamlıyor, sizi dinliyor ve ihtiyacınız olabilecek farklı motor yağları, şanzıman yağları, antifirizler ve diğer sıvıları karşılıyor, ayrıca atölye ekipmanları, promosyon materyalleri, ticari ve teknik desteği veriyorlar. Atölyenize profesyonel bir imaj kazandırmak isterseniz, yeni bir yüz ve altyapı ile "Eurol Servisi" olabilirsiniz.

Avrupa'nın hızlı büyüyen ve dünyanın 80 ülkesinde satılan üretici onaylı Eurol motor yağlarını, şanzıman yağlarını, antifriz ve katkıları kullanmak isterseniz bizimle hemen iletişime geçin: www.eurol.com.tr/contactus

Profesyonel Satış ve Destek

Eurol'u bölgenizde toptan olarak pazarlamak isterseniz, 'Eurol bayisi' olmalısınız. İşletmenizin karlılığını arttırmak, bölgenizde orta-uzun vadede büyük bir yağ dağıtıcısı olmak isterseniz modern tasarımlı ve profesyonel görünümlü Eurol Bayi konseptini işletmenize uygulayabilirsiniz. Ayrıca eğitim, ürün tavsiyesi, anlaşmalar, promosyonlar ve etkinlikler açısından kapsamlı desteğimizden de yararlanacaksınız.

Bunun için info@eurol.com.tr adresimize şirketinizi tanıtan bir mail göndermeniz yeterli olacaktır. Eurol ekibimiz sizlere en kısa sürede dönüş sağlayacaktır.